Rada by som odovzdala záujemcom svoje dlhoročné (8 ročné) skúsenosti a bohatú intenzívnu prax v tetovaní permanentného make-upu obočia, pier a očných liniek. Neakreditovaný kurz (nevydávam certifikáty) je určených výhradne iba pre tých, ktorí absolvovali akreditované skúšky a majú teda odborný certifikát na tetovanie permanentého make-upu. Školenie je určené pre tých, ktorých tetovanie permanentného make-upu napĺňa, baví, majú estetické cítenie a chcú byť v tomto odvetví úspešní. Toto sú zásadné a rozhodujúce kritériá, ktoré vám nevie odovzdať ani ten najlepší školiteľ, či učiteľ. Jednoducho ich musíte mať v sebe.

  • Neakreditované školenie tetovania permanentného make-upu je zamerané na teóriu, prax a správny marketing.
  • Školenie je určené pre všetkých, ktorí robia permanentný make-up s čepieľkou a radi by sa preškolili na prístrojovú techniku, alebo už pracujú s prístrojom a ihličkami, ale chceli by si ešte vylepšiť svoju techniku tetovania permanentého make-upu.
  • Školenie je vhodné pre tých, ktorí majú záujem sa posunúť vpred vo svojej práci, nadobudnúť sebadôveru, odbornosť a skúsenosti. Vaše zákazníčky musia byť spokojné s Vašou prácou vždy na 100%, ale nie len po tetovaní, ale aj po zahojení permanentého make-upu.
  • Školenie je individuálnou záležitosťou, pričom sa intenzívne venujem iba jednej jedinej osobe, aj to, v pokojnej a úplne bezstresovej atmosfére.
  • Na školenie je potrebné si zabezpečiť vlastné modelky, ktoré podstúpia tetovanie permanentného make-upu obočia, pier a očných liniek. Tetovanie bude vykonávané pod mojim dozorom, a vy si budete tak umocňovať aj svoju prax.
  • Na školení vám podrobne vysvetlím a prakticky aj ukážem používanie farieb, ich prípadné miešanie, všetky techniky tetovania obočia (čiarkované, kombinované, púdrové a klasické), pery aj s tieňovaním, očné linky horné aj dolné, používanie materiálov a anestetík.
  • Správne narábanie s ihličkou (pre každý typ ihly je potrebná prax a správna manipulácia, aby sa predišlo traumatizácií pokožky, zbytočnej bolesti pri tetovaní, trhaniu, rozrýpaniu a inému mechanickému poškodeniu pokožky)
  • Vysvetlím ako treba zvoliť správny odtieň pigmentu, určenie farebnej typológie pokožky, navrhnutie správneho tvaru obočia, očných liniek, vhodnej techniky na dané tetované partie
  • Dozviete sa, ako treba dodržiavať hygienu pri tetovaní PMU, a všetko o správnej starostlivosti o tetované miesto
  • Na termíne školenia sa vieme dohodnúť tak, aby to Vám čo najlepšie vyhovovalo

Cenník :

Školenie: Obočie čiarkované, plné, púdrové, kombinované

Trvanie školenia: 2 dni, teória a praktická ukážka

Cena: 1500,-€

__________________________________________________________________________________

Školenie: Pery - kontúra a vytieňovanie

Trvanie školenia: 2 dni, teória a praktická ukážka

Cena: 1500,-€

__________________________________________________________________________________

Školenie: Horné a dolné očné linky

Trvanie školenia: 2 dni, teória a praktická ukážka

Cena: 1500,-€

__________________________________________________________________________________

Školenie: Obočie - čiarkované, plné, púdrové, kombinované, pery - kontúra a vytieňovanie, horné a dolné očné linky

Trvanie školenia: 3 dni, teória a praktická ukážka

Cena: 3000,-€